Olavi Sõna Aktifotonäitus

Seotud vabaks

Fotograaf Olavi Sõna aktifotonäituse "Seotud vabaks" läbivaks teemaks on nöörid. Fotodel on kasutatud shibarit ehk teise nimega Jaapani sidumiskunsti. Shibaris kasutatakse teatud punutisi ja sõlmi inimese kinni sidumiseks, et seotavas tekitada erinevaid emotsioone ja elamusi. Läbi emotsioonide tunneme end elusana, isegi kui need on tunded, mida kardame või pimedusse lükkame.

Näituse mõte on vaatajas tekitada just neid erinevaid tundeid. Hirmus ja häbis võib olla peidus palju ilu ja seksuaalsust. Seotud olemine võtab vabaduse, aga annab turvalisuse – nagu suhetes. Seotud olemisega võib kaasneda kindlustunne, valu, nauding, hirm, häbi, rahu, ühendus - kogu emotsioonide spektrum.

Olavi Sõna on elukutseline aktifotograaf ja see on tema neljas näitus. Olavi on spetsialiseerunud just aktifotograafiale, sest akt on kunsti kõige ilusam vorm. Olavi tegeleb ka aktiivselt shibariga ning viib läbi ka sellealaseid koolitusi. Piltidel on omavahel „kokku seotud“ aktifotograafia ja shibari. Fotodel pole kujutatud otseselt shibarisessiooni, vaid pigem on kasutatud shibari tehnikaid sümboolsetel eesmärkidel.

Näitus on Tasuta

Placeholder Image

Pimeoksjon

Vali näituselt pilt ja saada oma rahaline pakkumine olavisona@gmail.com.
See kes kõige kõrgema pakkumise teeb saab selle endale.

Koht:

Nõmme Kultuurikeskus
Turu plats 2
TALLINN 

Koduleht

Kuupäevad:

20. september -
11. oktoober
• 2023 •

Kellaajad:

E–N 15 – 20
P 12 – 16.
Muul ajal vastavalt ürituste toimumisele.

Image

Fotograaf Olavi Sõna

Lähemalt

Sotsiaalmeedia: